לא ניתן לבצע תשלום עבור הסדנאות באתר, ניתן להזמין בטלפון 052-5557067

מרכז מבקרים וסדנאות ספאא

עוטפים מתנות בחוויות

בלב פקיעין, בקרבת בית הכנסת העתיק בנוף ההררי וירוק,  מסתתר סיפור מפתיע ורב תהפוכות סיפורה של ספאא. אישה דרוזית מיוחדת אשר יצקה אל חייה באמצעות כישרונותיה הרבים משמעויות חדשות. לה – ולא רק לה.
הרבה אנשים גדולים ומוכרים בהיסטוריה נאלצו לפלס בכוח את מסלולם בדרכם לייצר שינויים גדולים אך ספאא לא פילסה את דרכה – היא שזרה אותה.
מה שהחל כחנות פרחים קטנה והמשיך כמרכז סדנאות מוביל, הפך ברבות הימים מוקד עליה לרגל, שם נרדף להעצמת נשים ולכור היתוך יחיד במינו, או ליתר דיוק – כור שזירה.
שזירה של העצמה נשית וגישה מתקדמת, יחד עם שמירה על המסורת, הערכים והכבוד.
שזירה של סיפוריה המרתקים, בסדנאות היצירה המגוונות המתקיימות במקום.
שזירה של דתות, תרבויות ומגזרים שונים אל מרקם מגוון והרמוני – יחיד מסוגו.
שזירה של אינסוף צבעים, ניחוחות ופניני יצירה בחנות המזכרות הקטנה המשרה אווירה שקשה להסביר. צריך פשוט להיכנס ולהרגיש.

המבנה בו שוכן מרכז הסדנאות, הוא גם בית המשפחה הוותיקה וסיפורו שזור בסיפורה של ספאא. ראשו בשמים ושורשיו נטועים עמוק באדמה ממש כמו עץ התות העתיק, הצומח למרבה ההפתעה בתוך הבית מקומת הקרקע שבמרכז המבקרים, מתנשא במעלה 3 קומות ומתמתח עד שראשו מציץ מקומת הגג. מפירותיו המתוקים, ספאא מכינה ריבות הידועות בטעמן ברחבי פקיעין.

אתם מוזמנים להכיר את מגוון הסדנאות, המתאימות לכל גיל בהן תוכלו ללמוד כיצד להכין נרות מרהיבים או סבונים בעבודת יד בשילוב עשבי מרפא עדינים, או בניחוח פירות מתקתק לשמוע את סיפוריה המופלאים של ספאא,
לטעום את ריבת התותים, ולגלות עולם חדש, שונה, מפתיע ומרתק של מיזוג תרבויות, אומנויות וחוויות הנוגע בכל אחד ואחת מאיתנו, נשזר בסיפורנו לשעה קלה, עד הביקור הבא.